MichaelJacksonbg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

4 posters

Go down

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC Empty КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

Писане  Billie Jean Съб Сеп 27, 2008 2:11 pm

Така...здравейте най-после и аз да се намърдам тук да кажа няколко думи и да представя книгата си,тъй като се видя,че в България е невъзможно да се издаде книга,тъй като можеш не само да бъдеш осъден за авторско право а и ще ти съдерат кожата от вземане на пари.А и най-лошото за мен е че дългогодишните ми усилия да се справя с идиотите против Майкъл са безуспешни.И в крайна сметка от мног издателства ми казват,че никой не се интересува вече от "една западаща звезда,каквато е Майкъл"представете си...как съм реагирала.Ужас и безумие сред нашите среди!Та така,може би някои от вас знаят че аз съм фен на Майкъл от гр.Пазарджик вече 19 години,тоест съм от сарата генерация -слушам го от 1989 година...(най-хубавата ера за мен поне).Реших,че новото поколоение трябва да разбере Майкълската душа по фенски,както правех аз толкова години.За това седнах и реших да си довърша книгата,която бях започнала още през 1998 година.Да,книгата не е голяма,но е от сърцето ми от ролята ми на фен,от ролят ана човек. sunny за това ей сега понеже до одеве съм се разправяла с глупави издателства,и се отказах да я издам,а да си я дам на феновете,които я заслужават,за да се видим всички през едни очи и като едно голямо семейство.И да не забравя да благодря на Алекс за форума,страхотен е!!!И така книгата ми е една смесица от моя живот и събитията случили се около Майкъл от самото му раждане до ден днешен,Съдържа факти и цитати,събрани в едно а и описва моя живот,радостите,страданията,сълизте и усмивките през годините.Мисля,чв е един чудесен "майкълски наръчник"и едновременнос това описва геният на най-голямата звезда на нашето време!Аз не мога да издам книгата си по книжарници,тъй като това би ме осъдило,заради авторското право,тъй като цитирам и Майкъл,и поради много други причини,които не искам да споменавам,тъй като се ядосвам.Реших да си я продам онлайн на вас на тези,които искат разбира се,така както си е написана-цената и е 10 лв,горе долу толкова му казаха че би струвала и ако се издаде с разликата,че аз ще бъда евентуално осъдена или пък ще ми съдерат кожата да я издам само един тираж.За това който желае нека ми каже.Но мисля,че по удобно е ако се съберете фенове,коио я искат за да може и да ми пратите пощенски запис заедно,след което аз пускам книгата или на всеки поотделно онлайн или във форума,разбира се.Изборът си е Ваш,но Майкъл си е наш!! Smile Пишете на мейл или skype angel_passion но по добре е да се разерете по между си как да стане и кога разбира се.Аз съм си тук надявам се че ще има интерес от страна на феновете.Поне като не ни обръщат внимание в България да си обърнем внимание ние!Преди време едва се разбрах с би-ти-ви да пусне поне малък репортаж за Майкъл на 29 та и там се разправяхме,макар,че заслугата ми беше преписана на друг фен в един друг форум но това си е тяхна работа.Аз Ви пиша за Майкъл-без догатки,без глупости и само с любов!Целувки и keep michaeling!!!!
Billie Jean
Billie Jean

Брой мнения : 2
Join date : 11.09.2008
Age : 39

Върнете се в началото Go down

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC Empty Re: КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

Писане  Admin Съб Сеп 27, 2008 2:58 pm

Smile много ми хареса тази реч :p много бих искал да се пусне тази книга , за съжаление този форум още се разработва и са много малко редовните фенове,но все пак мисля че ще има голям интерес Smile
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2008

https://michaeljacksonbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC Empty Re: КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

Писане  cveti_jackson Съб Сеп 27, 2008 3:45 pm

Вие не знаете ли че Майкъл вече го няма,просто никой не се интересува от него КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC 454944 Писна ми Evil or Very Mad
cveti_jackson
cveti_jackson

Брой мнения : 10
Join date : 11.09.2008
Age : 29
Местожителство : Bulgaria

Върнете се в началото Go down

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC Empty Re: КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

Писане  Admin Съб Сеп 27, 2008 9:43 pm

Това е тъжната истина само феновете го подкрепяме и се интересуваме от него!!! No Sad
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2008

https://michaeljacksonbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC Empty Re: КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

Писане  Billie Jean Пон Сеп 29, 2008 9:38 pm

Така е но никой не се интересува и от книгата както гледам
Billie Jean
Billie Jean

Брой мнения : 2
Join date : 11.09.2008
Age : 39

Върнете се в началото Go down

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC Empty Re: КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

Писане  Moonwalker_1990 Пет Окт 03, 2008 9:55 am

Докато повечето от феновете тук "все още пазят вярата си" и "оптимизмът е още с тях", аз за съжалене единствен бих се заинтересувал от тази книга, като притежател на "Dancing The Dream" с всички негови стихове, и много бих искал да се запозная също с човека, който предоставя материала, защото това е за мен един специален и огромен жест, посветен изцяло на Майкъл. Поради отсъствието ми от България за повече от 9 дни, нямах възможността да пиша първи тук в тази тема, но сега е времето да си наваксам - Billie Jean за мен е чест, че те срещам тук и много бих се радвал, ако те открия в скайп, за да осъществим по-пряка и честа връзка - евентуално ще те намери човек с име Moonwalker_1990 в скайп да знаеш че това съм аз - до скоро виждане.
Moonwalker_1990
Moonwalker_1990

Брой мнения : 18
Join date : 11.09.2008
Age : 33

Върнете се в началото Go down

КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC Empty Re: КНИГАТА ЗА МАЙКЪЛ ОТ МЕН ЗА ВАС-ОНЛАЙН НА WORD DOC

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите